Üritused

NB!

Keri lehte alla poole, et lugeda teiste ürituste kohta.

Kõige uuemad üritused on kuvatud kõige esimesena.

 

14.09.2018    MERILIN MÄLK JA MART ABRO

Merilin Mälk on laiemale publikule tuttavaks saanud tänu TV3 “Eesti otsib superstaari” käesoleva hooaja saatele, kus ta saavutas 3. koha. Ambitsioonikas saareneiu Merilin ning kitarrist Mart Abro alustasid koostööd selle suve alguses. Esitusele tulevad tuntud poplaulud nii kodumaalt kui ka välismaalt.

Eesti otsib superstaari- Merilin Mälk- The Show Must Go On
https://www.youtube.com/watch?v=nEGr2YSgCCk

Kontsert on tasuta! Täiendav info ja laudade broneerimine SIIN.

 

9.09.2018    VANAVANEMATE PÄEVA AUKS: LASTEETENDUS “LIPP LIPI PEAL”

Vanavanemate päeva eesmärgiks on tänada ning avaldada austust vanavanematele laste ja lastelaste kasvatamise, jagatud hoole ning armastuse eest. Tähtpäev aitab lastel saada teadlikumaks sellest, millist tugevust, teadmisi ja elutarkust vanavanemad pakkuda suudavad ning tihendab eri põlvkondade vahelist suhtlemist.

Pakume selle erilise päeva tähistamiseks võimalust veeta perega üks tore hommikupoolik Kaberneemes vaadates lasteetendust „Lipp lipi peal“. Etendus toimub restorani peotelgis, mis on jahedama ilma korral ka kenasti üles soojendatud. Vanemad ja vanavanemad saavad etenduse taustaks tellida kõike meelepärast meie menüüst. Eripakkumisel vaid sellel hommikul on PANNKOOGID lisandiga!

Etendusest:
Kui ööd olid pikad ja pimedad, hakkas vanarahvas lugusid jutustama. Sosinal sündisid lood, mis on põlvest põlve, vöökirjast sokiservani, labakindast lõngalõime kaudu meieni jõudnud. Nii hea on kuulata, jutustada ja mängida Eesti rahvalugusid ning minna juttudega ikka täitsa metsa. Metsas hiilivad kavalad rebased ja rasvase rinnaga julged hundid, ka neil on Eesti rahvajuttudes oluline roll. Oleme üks tõeline muinasjuturahvas.

Etendus kestab umbes 40 minutit.
Lavastus: Jane Meresmaa-Roos
Lugusid jutustavad Jane Meresmaa-Roos ja Monika Ausmees

Pileti saab soetada etenduse päeval 30 min enne algust kohapeal:
🔸täiskasvanud 10 €
🔸sooduspilet (pensionär, (üli)õpilane, erivajadustega inimene) 5 €
🔸lapsed 5 €
🔸alla 2-aastased lapsed tasuta

Peredel, kes etendusele on tulemas, soovitame ka laua telki broneerida. Ilma broneeringuta saame telki lauda kohta pakkuda vaid vabade kohtade olemasolul. Broneeri laud SIIN.

 

31.08.2018    DUO MERILI JOHANSON JA TARMO SILLAOTS

Restoran Neem kutsub kuulama! Duo Merili Johanson & Tarmo Sillaots pakub mõnusat pop- ja jazzmuusikat laulu ja klaveri esituses. Kava on nii eesti- kui inglisekeelne ulatudes swingist ja bossanovast tänapäeva hittideni.

Merili Johanson on muusikaga ühel või teisel moel seotud olnud kogu oma teadliku elu – osalenud erinevatel lauluvõistlustel, olnud taustavokaal ning esinenud sooloartistina. 2016. aastas sügisest on Merili naispeaosatäitja Sophie rollis Vanemuises etenduvas muusikalis “MAMMA MIA”.

Tarmo Sillaots on pianist, helilooja ning arranžeerija. Klahvpillimängijana on ta tänaseks saatnud väga paljusid armastatud Eesti lauljaid ning esinenud pea kõigil Eesti suurematel kontsertlavadel.

Tutvustus lehelt: https://www.pianoman.ee/merili-johanson-tarmo-sillaots

Lauade broneerimine restoran NEEM Facebooki lehelt.