UUDISED

Elu Kaberneeme sadamas on täies hoos. Sul on võimalus nautida maitsvaid roogasid või tassikest kohvi/teed täiesti uues Kaberneeme Sadamakohvikus, maiustada kai pealses kioskis müüdavate La Muu öko-jäätistega ning toetada sadama arengut ostes kioskist või kohvikust sadama logoga meeneid ja Kaberneeme jahisadama ehk Kaberneeme Marina oma brändi KA:MA käsitöötooteid.

Kaberneeme sadama pop-up kiosk ja KA:MA tooted toetavad Vähiravifondi ‘Kingitud Elu’.

Kaberneeme sadamas on sul võimalus tähistada oma elu suurimat sündmust – olgu see pulm, kooli lõpetamine või juubel – broneerides Klinkberg Summer Venue peotelgi koos täisteenindusega. Teretulnud on ka suuremad firmaüritused.

Eelmisel aastal sadama liivasel rannal valminud UUS SAUNAMAJA ootab saunalisi ja üle-öö rentnikke! Täpsem rendiinfo sadamakohvikust.

Sadamatasusid saab maksta nii kohvikus, pop-up kioskis kui mobiiliga.

KABERNEEME SADAM – Kolga lahe pärl!

Kaberneeme sadam asub Kaberneeme külas kaunil liivarannal vaatega Kolga lahele.

Siin on kohti 50 alusele, slipi kasutamise võimalus, parkla, saun, restoran, erivajadustega inimeste WC ja pesemisvõimalus. Rannaalale on rajatud mõnus mänguväljak lastele sh liumägi, turnimispuud ja kiiged.

Teretulnud on alused pikkusega kuni 24 m ja süvisega kuni 2,1 m. Sadamas on olemas tankla.

​Kaberneeme sadam läbis põhjaliku ümberehituse aastatel 2015-2019. Ehitustöid rahastati EAS’i vahenditest. Loe lähemalt SIIT.

Sadamaeeskirjaga saad tutvuda SIIN. Loe sadamaregistri kannet Kaberneeme sadama kohta SIIN.

VAATA sadamat tutvustavat videot.