Vaade Kaberneeme sadamakaile ja sadamakohvikule ning kioskileKaberneeme Sadamakohvik on läinud talvepuhkusele ja ootab teid uuesti kevadel. Tahame tänada kõik külastajaid, sest esimene koroonasuvi tegi uued kohvikupidajad ettevaatlikuks ega innustanud liigsetele kulutustele. Polnud ju teada milliseks kujuneb üldine olukord ja kas inimesed leiavad tee nende juurde. Üllatuslikult oli sadamas palju uudistajaid, kes leidsid oma tee ka kohvikusse.

Kaberneeme Sadamakohvik loodab uuel hooajal üllatada teid uuenenud ja meeleoluka interjööriga, sest esimene suvi oli pigem sisse elamise ja katsetuste aeg. Täpsem avamiskuupäev 2021. hooajal avaldatakse siin ning Sadamakohviku ja Kaberneeme Marina (jahisadama) Facebooki lehel.

Olete väga oodatud uudistama Kaberneeme Sadamakohviku uuenenud ilmet ja nautima õdusat miljööd juba kevad-suvel 2021! Kohvi ja tee ning klaasikese veini või maitsva roa nautimine on nüüdsest veelgi mõnusam, kui istute kohviku toredates siseruumides või kaiäärsel terrassil silme ees laiumas kaunis Kaberneeme sadam ja rannaala.