Kaberneeme sadama pop-up kiosk pandi püsti selleks, et sadama külastajatel oleks rõõmu sadama sümboolikaga esemete ja  KA:MA kaubamärgi all valminud käsitöö soetamisest. Sadama haldajad pühendavad suure osa oma vabast ajast sadama korrashoiule ja töös hoidmisele, seetõttu – tehes ostu sadamakioskist – toetad sa nii meile endale kalli kui teistelegi külastajatele väärtusliku sadamakeskkonna arendamist. Lisaks toetab pop-up kiosk ja Kaberneeme jahisadama käsitööbränd KA:MA Vähiravifondi “Kingitud Elu”.

Kioskist saab lisaks meenetele osta kohvi, teed ja karastusjooke, La Muu jäätist ning vahest ka koduseid küpsetisi. KA:MA käsitöö kõrval leiab lettidelt ka kodumaiseid unelinde ehk unenäopüüdjaid Silmast Silma käsitöömeistritelt ning Aksi saare Manni kootud pitsilisi villaseid sokke naistele ja veidi ‘karusemaid’ villaseid sokke meestele.

Aga kas teate üldse mis on KA:MA? See on Kaberneeme kohalik kaubamärk, mis on tuletatud sõnaühendist Kaberneeme Marina ehk Kaberneeme sadam. KA:MA on ametikult registreeritud kaubamärk (Patendiameti reg.nr. 56007). Enamus selle kaubamärgi tooteid on valminud käsitööna ja need on kohaliku pere looming.

Tooted valmivad piiratud kogustes või tellimisel ning neid saab endale soetada Kaberneeme sadamas või otse valmistajalt: order@kamamood.com.

Fotosid käsitööna valminud KA:MA mütsidest ja teistest kudumitest näete lisaks kodulehele www.kamamood.com ka KA:MA Instagrami lehelt ja Facebookist.

‘Kama’ on ka vana Eesti rahvusroog. Loe lähemalt siit.